MARKA
CleanHands™

Powstała po to, żeby ułatwić zachowanie właściwej higieny rąk w każdej sytuacji. Wyjątkowa i delikatna formuła żeli, mydeł i sprayów odświeżających o działaniu antybakteryjnym pozwala na zachowanie higieny rąk i sprzętów codziennego użytku w każdej chwili, bez użycia wody. Produkty CleanHands™ dostępne są w poręcznych opakowaniach o różnych pojemnościach, dzięki czemu można mieć je przy sobie zarówno w domu i w pracy, jak i w podróży, czy na spacerze oraz wszędzie tam, gdzie umycie rąk wodą z mydłem nie jest możliwe.

Lekka konsystencja sprawia, że preparaty łatwo się rozprowadzają i błyskawicznie wchłaniają, pozostawiając na skórze uczucie przyjemnego odświeżenia. Składniki aktywne o właściwościach pielęgnacyjnych nawilżają i odżywiają oraz zapobiegają nadmiernemu wysuszaniu dłoni. Co ważne, nawet ich częste stosowanie nie prowadzi do naruszenia ochronnej warstwy lipidowej, czego rezultatem jest wysuszenie i pękanie skóry.

Żele CleanHands™ są niezwykle pomocne w utrzymaniu w czystości rąk całej rodziny. Działają antybakteryjnie, są łatwe i bezpieczne w użyciu. Poręczne opakowanie zmieści się w każdym samochodowym schowku, torebce, czy plecaku. Warto mieć je pod ręką szczególnie w okresach największych zachorowań na grypę.

Systematyczne używanie żelu zmniejsza ryzyko zakażenia drobnoustrojami.

LAUR KONSUMENTA ODKRYCIE ROKU 2015

Marka CleanHands™ została doceniona  za wysoką jakość produktów, delikatną formułę, lekką konsystencję i właściwości odświeżające i antybakteryjne. Uzyskany tytuł potwierdza popularność marki wśród konsumentów i jej wysoką pozycję rynkową (drugie miejsce na rynku). Oferta stale poszerzana jest o nowe warianty zapachowe.

o-marce_r6_c3

PRODUKT CERTYFIKOWANY

Produkty CleanHands™ to żele, mydła, spraye do rąk i powierzchni o działaniu odświeżającym i antybakteryjnym. Wszystkie produkty powstają zgodnie z normami ISO 9001 oraz normami GMP ISO 22716, co gwarantuje najwyższą jakość i działanie produktów.

 

 

iso

NASZE PRODUKTY ELIMINUJĄ 99.9% BAKTERII I PASOŻYTÓW

norowirusy
rotawirusy
gronkowiec złocisty
pałeczki Salmonella
pałeczki Shigella
pałeczki Escherichia coli
jaja tasiemca i owsika
wirusy grypy

cert