MARKA
CleanHands™

Skierowana jest do osób aktywnych, dbających o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i całej rodziny. Powstała po to, żeby ułatwić zachowanie właściwej higieny rąk w każdej sytuacji. Wyjątkowo skuteczna formuła żeli, mydeł i sprayów o przebadanym działaniu antybakteryjnym pozwala na usunięcie 99,9% chorobotwórczych bakterii, wirusów i zarazków bez użycia wody. Produkty CleanHands™ dostępne są w poręcznych opakowaniach o różnych pojemnościach, dzięki czemu można mieć je przy sobie zarówno w domu,  w pracy, w podróży czy na spacerze oraz wszędzie tam, gdzie umycie rąk wodą z mydłem nie jest możliwe.

Lekka konsystencja sprawia, że preparaty łatwo się rozprowadzają i błyskawicznie wchłaniają, pozostawiając na skórze uczucie przyjemnego odświeżenia. Składniki aktywne o właściwościach pielęgnacyjnych nawilżają i odżywiają oraz zapobiegają nadmiernemu wysuszaniu dłoni. Co ważne, nawet ich częste stosowanie nie prowadzi do naruszenia ochronnej warstwy lipidowej, czego rezultatem jest wysuszenie i pękanie skóry.

Żele CleanHands™ są niezwykle pomocne w utrzymaniu czystości rąk całej rodziny. Skutecznie dezynfekują dłonie tam gdzie nie ma wody, są łatwe i bezpieczne w użyciu. Poręczne opakowanie zmieści się w każdym samochodowym schowku, torebce, czy plecaku. Warto mieć je pod ręką szczególnie w okresach największych zachorowań na grypę.

Systematyczne dbanie o higienę rąk zmniejsza ryzyko zakażenia drobnoustrojami.

LAUR KONSUMENTA ODKRYCIE ROKU 2015

Marka CleanHands™ została doceniona za wysoką jakość produktów, delikatną formułę, lekką konsystencję i właściwości odświeżające i antybakteryjne. Uzyskany tytuł potwierdza popularność marki wśród konsumentów i jej wysoką pozycję rynkową (drugie miejsce na rynku). Oferta stale poszerzana jest o nowe warianty zapachowe.

o-marce_r6_c3

PRODUKT CERTYFIKOWANY

Produkty CleanHands™ to żele, mydła, spraye do rąk i powierzchni o działaniu odświeżającym. Wszystkie produkty powstają zgodnie z normami ISO 9001 oraz normami GMP ISO 22716, co gwarantuje najwyższą jakość i działanie produktów.

 

 

iso

ANTYBAKTERYJNE i WIRUSOBÓJCZE

Potwierdzone badaniami i certyfikatami

ALKOHOL 75,4%

Zawartość alkoholu w naszych produktach to 75,4%