MARKA
CLEANHANDS™

Powstała po to, żeby ułatwić zachowanie właściwej higieny rąk w każdej sytuacji. Wyjątkowa i delikatna formuła żelu antybakteryjnego pozwala na wyeliminowanie do 99,9% bakterii. Produkty CleanHands™ dostępne są w poręcznych opakowaniach o kilku pojemnościach, dzięki czemu można mieć je przy sobie zarówno w domu i w pracy, jak i w podróży czy na spacerze oraz wszędzie tam, gdzie umycie rąk wodą z mydłem nie jest możliwe.

Lekka konsystencja sprawia, że preparat łatwo się rozprowadza i błyskawicznie wchłania, pozostawiając na skórze uczucie przyjemnego odświeżenia. Składniki aktywne o właściwościach pielęgnacyjnych nawilżają i odżywiają oraz zapobiegają nadmiernemu wysuszaniu dłoni. Co ważne, nawet ich częste stosowanie nie prowadzi do naruszenia ochronnej warstwy lipidowej, czego rezultatem jest wysuszenie i pękanie skóry.

Żele CleanHands™ są niezwykle pomocne w utrzymaniu w czystości rąk całej rodziny. Działają antybakteryjnie, są łatwe i bezpieczne w użyciu. Poręczne opakowanie zmieści się w każdym samochodowym schowku, torebce czy plecaku. Warto mieć je pod ręką szczególnie w okresach największych zachorowań na grypę.

Systematyczne używanie żelu zmniejsza ryzyko zakażenia drobnoustrojami.

LAUR KONSUMENTA ODKRYCIE ROKU 2015

Marka Clean Hands została doceniona  za wysoką jakość produktów, delikatną formułę, lekką konsystencję i udokumentowane właściwości antybakteryjne. Uzyskany tytuł potwierdza popularność marki wśród konsumentów i jej wysoką pozycję rynkową (drugie miejsce na rynku). Wkrótce oferta poszerzy się o nowe warianty zapachowe.

o-marce_r6_c3

PRODUKT CERTYFIKOWANY

Żele antybakteryjne CleanHands posiadają pozwolenie nr 5884/14 na obrót produktem biobójczym, wystawione przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Substancje czynne: etanol 485g – 505g/l, propan-2-ol 44g – 55g/l, triklosan 2,7g/l. Produkt zgodny z rozporządzeniem 1062/2014.
 

iso

NASZE PRODUKTY ELIMINUJĄ 99.9% BAKTERII I PASOŻYTÓW

norowirusy
rotawirusy
gronkowiec złocisty
pałeczki Salmonella
pałeczki Shigella
pałeczki Escherichia coli
jaja tasiemca i owsika
wirusy grypy

cert